Наша продукція

Бюлленетень Автотовароведа

Друкована версія «Бюлетеня автотоварознавця» офіційний періодичний додаток до «Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів», затвердженої Наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України 1335/5/1159 від 24 липня 2009 року.

Читати далі»»

БА-Интернет

Електронна версія з доставкою мережою Internet «БАInternet» забезпечуює максимально оперативну передачу інформації в день виходу випуску.

Вартість 1 випуску електронної версії «БАInternet» в роздріб1000 грн.

Читати далі »»

БА-Диск

Електронні версії «БАДиск» і «БАDVD» терміни доставки обумовлені оперативністю роботи Укрпошти. Оригінальний диск містить довідник «Бюлетень автотоварознавця» і надсилається поштою. Можлива робота з диском на будь-якому комп’ютері. Оригінальний диск повинен бути вставлений в пристрій для читання компактдисків.

Вартість 1 випуску електронної версії «БА-Диск» в роздріб1200 грн.
Вартість 1 випуску електронної версії «БАDVD» в роздріб1300 грн.

Читати далі »»

DonRest
На основі довідника «Бюлетень автотоварознавця» для організацій, які мають комп’ютерну базу і вирішують завдання визначення ринкової вартості транспортних засобів, розроблений спеціалізований програмний комплекс DonRest на основі «Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів», затвердженої Наказом Міністерства Юстиції України та Фонду державного майна України № 1315/5/1159 від 24.07.2009 року. Використовуючи даний програмний продукт ви в підсумку отримуєте «Висновок експерта по автотоварознавчої експертизи» або «Висновок експертного автотоварознавчого дослідження», або «Звіт про оцінку транспортного засобу».

Читати далі»»

DonRest-Диск

Терміни доставки обумовлені оперативністю роботи Укрпошти. Оригінальний диск містить програмний комплекс DonRest і надсилається поштою. Можлива робота з диском на будь-якому комп’ютері в присутності оригінального диска. Після інсталяції оригінальний диск повинен бути вставлений в пристрій для читання компакт-дисків під час роботи з програмою.

Вартість 1 випуску електронної версії «DonRest-Диск» в роздріб1230 грн.
Вартість 1 випуску електронної версії «DonRest-DVD» в роздріб1350 грн.

Читати далі »»

DonRest-ИнтернетЕлектронна версія з доставкою по мережі Internet «DonRestInternet» забезпечує максимальну оперативність передачі інформації в день виходу випуску.

Програма завантажується з нашого сайту і працює при наявності оригінального диска. Оригінальний диск повинен бути встановлений в пристрій для читання компактдисків. Для забезпечення одночасної роботи на кількох комп’ютерах необхідно придбати відповідну кількість версій.

Вартість 1 випуску електронної версії «DonRest-Internet» в роздріб1150 грн.

Читати далі »»

Линейкп

Лінійка автотоварознавця незамінний атрибут експерта при фіксації розмірів пошкодження транспортного засобу. У наведеному виконанні може використовуватися і для вказівки на розташування пошкодження (червона стрілка лінійки може служити в якості покажчика).

Читати далі »»

«Методика визначення обсягу ремонтних дій при встановленні розміру матеріальної шкоди, заподіяної власнику колісного транспортного засобу» 2014

«Методика »містить:

понятійний апарат, використовуваний при розрахунку вартості відновного ремонту і збитку;

конструктивні особливості КТЗ, які повинні враховуватися при виборі прийнятого ремонтного впливу;

аналіз використовуваних лакофарбових матеріалів (ЛФМ) при відновному ремонті, критерії обгрунтованості прийняття рішення при виборі операцій по ремонтної фарбуванню складових КТЗ;

аналіз всіх можливих пошкоджень КТЗ, в тому числі і кузовних складових, а також лакофарбового покриття (ЛФМ);

обгрунтування способів відновлення КТЗ залежно від його технічного стану до пошкодження, обсягу, характеру і розташування пошкодження, конструктивних особливостей пошкодженої складовою і ін. обставин;

критерії ремонту та заміни складових, новий підхід для класифікації перекосів кузова і деформації рам КТЗ;

різні особливості розрахунку вартості матеріального збитку, заподіяного в зв’язку з аварійними пошкодженнями автомобіля, наприклад:

  • ретроспективна оцінка збитку;
  • роздільне визначення збитку при контактуванні КТЗ з декількома об’єктами;
  • розрахунок збитку при початковому наявності пошкоджень окремих складових до розглянутого події події;
  • розрахунок вартості ремонтного фарбування методом «переходу»;
  • розрахунок вартості КТЗ, пошкодженого в результаті затоплення;
  • особливості обліку ПДВ при розрахунку збитку і багато інших нюансів розрахунку;

– норми часу на ремонт складових КТС, в тому числі і на усунення перекосів кузовів і ремонт рам КТЗ, ремонт стекол і оббивки, ремонт за допомогою «ремонтної вставки» і т.д.

особливості огляду і фіксації ушкоджень КТС, зразок оформлення укладення;

інші аспекти визначення вартості відновлювального ремонту та матеріального збитку в зв’язку з пошкодженнями КТС.

Читати далі »»

методика-19Коментарі та пояснення до змін у «Методику товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів», та «Методика товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів» (далі Методика), із змінами та доповненнями затвердженими наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 21.10.2019 N 3207/5/1033, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2019 р. за N 1129/341004 та діє з 08.11.2019Методика встановлює механізм оцінки (визначення вартості) колісних транспортних засобів (далі КТЗ), а також вимоги до оформлення результатів оцінки, оціночні процедури визначення вартості КТЗ, вартості матеріального збитку, заподіяного власникові КТЗ із змінами та доповненнями затвердженими наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 21.10.2019 № 3207/5/1033, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2019 р. за N 1129/341004 та діє з 08.11.2019

Методика призначена для практичного використання судовими експертами, оцінювачами, аварійними комісарами, працівниками правоохоронних органів, суддями, працівниками прокуратури, адвокатами, працівниками страхових компаній, банківських установ, викладачами системи підготовки оцінювачів і аварійних комісарів.

Містить текст Методики українською мовою з таблицею порівнянь із попередньою редакцією «Методики товарознавчої експертизи та оцінки дорожніх транспортних засобів».

Читати далі »»

Замовити продукцію

Вартість продукції вказана без ПДВ;
На замовлення від 10 комплектів знижка 5%;
У зазначену вартість входять послуги з розсилки «Укрпоштою»;
Відправка продукції кур’єрськими службами доставки і автоперевізниками здійснюється за бажанням замовника за додаткову плату;

Увага! Відправка продукції (поточного випуску) здійснюється на наступний день після отримання оплати

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Статистика