Get Adobe Flash player

Наша продукція

Бюлленетень Автотовароведа

Друкована версія «Бюлетеня автотоварознавця» офіційний періодичний додаток до «Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів», затвердженої Наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України 1335/5/1159 від 24 липня 2009 року.

Читати далі»»

БА-Интернет

Електронні версії з доставкою мережою Internet «БАInternet» і «БАInternetDVD» забезпечують максимально оперативну передачу інформації в день виходу випуску.

Вартість 1 випуску електронної версії «БАInternet» в роздріб550 грн.
Вартість 1 випуску електронної версії «БАInternetDVD» в роздріб650 грн.

Читати далі »»

БА-Диск

Електронні версії «БАДиск» і «БАDVD» терміни доставки обумовлені оперативністю роботи Укрпошти. Оригінальний диск містить довідник «Бюлетень автотоварознавця» і надсилається поштою. Можлива робота з диском на будь-якому комп’ютері. Оригінальний диск повинен бути вставлений в пристрій для читання компактдисків.

Вартість 1 випуску електронної версії «БА-Диск» в роздріб600 грн.
Вартість 1 випуску електронної версії «БАDVD» в роздріб700 грн.

Читати далі »»

DonRest
На основі довідника «Бюлетень автотоварознавця» для організацій, які мають комп’ютерну базу і вирішують завдання визначення ринкової вартості транспортних засобів, розроблений спеціалізований програмний комплекс DonRest на основі «Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів», затвердженої Наказом Міністерства Юстиції України та Фонду державного майна України № 1315/5/1159 від 24.07.2009 року. Використовуючи даний програмний продукт ви в підсумку отримуєте «Висновок експерта по автотоварознавчої експертизи» або «Висновок експертного автотоварознавчого дослідження», або «Звіт про оцінку транспортного засобу».

Читати далі»»

DonRest-Диск

 

Терміни доставки обумовлені оперативністю роботи Укрпошти. Оригінальний диск містить програмний комплекс DonRest і надсилається поштою. Можлива робота з диском на будь-якому комп’ютері в присутності оригінального диска. Після інсталяції оригінальний диск повинен бути вставлений в пристрій для читання компакт-дисків під час роботи з програмою.

Вартість 1 випуску електронної версії «DonRest-Диск» в роздріб635 грн.
Вартість 1 випуску електронної версії «DonRest-DVD» в роздріб740 грн.

Читати далі »»

DonRest-ИнтернетЕлектронні версія з доставкою по мережі Internet «DonRestInternet» і «DonRestInternetDVD» забезпечується максимальна оперативність передачі інформації в день виходу випуску.

Програма завантажується з нашого сайту і працює при наявності оригінального диска. Оригінальний диск повинен бути встановлений в пристрій для читання компактдисків. Для забезпечення одночасної роботи на кількох комп’ютерах необхідно придбати відповідну кількість версій.

Вартість 1 випуску електронної версії «DonRest-Internet» в роздріб595 грн.
Вартість 1 випуску електронної версії «DonRest-Internet-DVD» в роздріб675 грн.

Читати далі »»

Линейкп

Лінійка автотоварознавця незамінний атрибут експерта при фіксації розмірів пошкодження транспортного засобу. У наведеному виконанні може використовуватися і для вказівки на розташування пошкодження (червона стрілка лінійки може служити в якості покажчика).

Вартість лінійки автотоварознавця 50 грн, без урахування вартості доставки.

Читати далі »»

Каталог Двигателей ТС

«Каталог двигунів 2009» є електронним періодичним довідником.

Каталог підготовлений фахівцями Інформаційнообчислювального центру Союзу експертів України станом на 01.01.2009 року. Видання містить інформацію по приблизно 63 тисячах транспортних засобів (легкових, вантажних і автобусах) виробництва країн ближнього і далекого зарубіжжя. У довіднику наводяться дані про:

 • код двигуна;
 • обсяг двигуна в см3 або літрах;
 • потужність двигуна в кВт або к.с.;
 • період випуску моделі транспортного засобу;
 • тип двигуна;
 • кількість і розміщення циліндрів;
 • наявність турбонаддува і безпосереднього вприскування.

Вартість видання 750 грн.

Читати далі »»

Методика оценки КТС«Методика товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів» 2009 затверджена наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.11.2003 142/5/2092, в редакції наказу Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України від 24.07.2009 № 1335 / 5/1159, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 4 вересня 2009, 724/16740 (далі Методика)

Методика встановлює механізм оцінки (визначення вартості) транспортних засобів (далі КТЗ), а також вимоги до оформлення результатів оцінки, оціночні процедури визначення вартості КТЗ, вартості матеріального збитку, заподіяного власнику КТЗ.

Вартість видання90 грн.

Читати далі »»

«Методика визначення обсягу ремонтних дій при встановленні розміру матеріальної шкоди, заподіяної власнику колісного транспортного засобу» 2014

«Методика »містить:

понятійний апарат, використовуваний при розрахунку вартості відновного ремонту і збитку;

конструктивні особливості КТЗ, які повинні враховуватися при виборі прийнятого ремонтного впливу;

аналіз використовуваних лакофарбових матеріалів (ЛФМ) при відновному ремонті, критерії обгрунтованості прийняття рішення при виборі операцій по ремонтної фарбуванню складових КТЗ;

аналіз всіх можливих пошкоджень КТЗ, в тому числі і кузовних складових, а також лакофарбового покриття (ЛФМ);

обгрунтування способів відновлення КТЗ залежно від його технічного стану до пошкодження, обсягу, характеру і розташування пошкодження, конструктивних особливостей пошкодженої складовою і ін. обставин;

критерії ремонту та заміни складових, новий підхід для класифікації перекосів кузова і деформації рам КТЗ;

різні особливості розрахунку вартості матеріального збитку, заподіяного в зв’язку з аварійними пошкодженнями автомобіля, наприклад:

 • ретроспективна оцінка збитку;
 • роздільне визначення збитку при контактуванні КТЗ з декількома об’єктами;
 • розрахунок збитку при початковому наявності пошкоджень окремих складових до розглянутого події події;
 • розрахунок вартості ремонтного фарбування методом «переходу»;
 • розрахунок вартості КТЗ, пошкодженого в результаті затоплення;
 • особливості обліку ПДВ при розрахунку збитку і багато інших нюансів розрахунку;

– норми часу на ремонт складових КТС, в тому числі і на усунення перекосів кузовів і ремонт рам КТЗ, ремонт стекол і оббивки, ремонт за допомогою «ремонтної вставки» і т.д.

особливості огляду і фіксації ушкоджень КТС, зразок оформлення укладення;

інші аспекти визначення вартості відновлювального ремонту та матеріального збитку в зв’язку з пошкодженнями КТС.

Вартість видання280 грн.

Читати далі »»

Замовити

Вартість продукції вказана без ПДВ;
На замовлення від 10 комплектів знижка 5%;
У зазначену вартість входять послуги з розсилки «Укрпоштою»;
Відправка продукції кур’єрськими службами доставки і автоперевізниками здійснюється за бажанням замовника за додаткову плату;

Увага! Відправка продукції (поточного випуску) здійснюється на наступний день після отримання оплати

Календар

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Статистика