Друкована версія Довідника «Бюлетень автотоварознавця»

Бюлленетень АвтотовароведаДовідник «Бюлетень автотоварознавця» офіційний періодичний додаток до «Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів», затвердженої Наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України 1335/5/1159 від 24 липня 2009 року.

Містить дані за цінами на нові та вживані транспортні засоби на всій території України з таблицями коригувань по пробігу, терміну експлуатації та індивідуальної комплектації, а також вартість нормогодини ремонтновідновлювальних робіт в регіонах України, значення коефіцієнтів підвищення вартості запасних частин до транспортних засобів виробництва країн далекого зарубіжжя, коментарі фахівців з питань автотоварознавства.

Призначений для практичного використання судовими експертами, працівниками правоохоронних та податкових органів, фахівцямиавтотоварознавець, оцінювачами транспортних засобів, нотаріусами, фахівцями страхових компаній, організацій і фірм, пов’язаних з оцінкою транспортних засобів на території України і складанням калькуляцій відновлювального ремонту.

«Бюлетень автотоварознавця» періодичний довідник. Свідоцтво про реєстрацію КВ 9810 від 29.04.2005, видано Держкомітетом інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України), видається з 1998 року.

Засновники:

  • Міністерство юстиції України
  • Донецький науководослідний інститут судових експертиз
  • ТОВ «Інформаційнообчислювальний центр Союзу експертів України»

Методичне забезпеченняДонецький НДІ судових експертиз.

До складу редакційної колегії Бюлетеня автотоварознавця входять керівні працівники Міністерства юстиції України, Фонду державного майна України, Ліги страхових організацій України, Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, керівники експертних підрозділів МВС України, державної митної служби України, науководослідних інститутів, експертних підприємств, а також провідні фахівці в галузі судової автотоварознавчої експертизи, члени Союзу експертів України.

Головний редактор видання Новоселецький Ігор Миколайович, завідувач лабораторією транспортнотоварознавчих досліджень Донецького НДІ судових експертиз, ВіцеПрезидент Союзу експертів України, член Наглядової Ради з питань оціночної діяльності в Україні.

  • Друкована версія не реалізується

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Статистика