Довідник DonRest

Електронна версія Довідника «Бюлетеня автотоварознавця» з програмою розрахунку ринкової вартості транспортних засобів

Программа DonRest

На основі довідника «Бюлетень автотоварознавця» для організацій, які мають комп’ютерну базу і вирішують завдання визначення ринкової вартості транспортних засобів, розроблений спеціалізований програмний комплекс Довідник DonRest на основі «Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів», затвердженої Наказом Міністерства Юстиції України та Фонду державного майна Україна №1315 / 5/1159 від 24.07.2009 року. Використовуючи даний програмний продукт, Ви в результаті отримуєте «Висновок експерта по автотоварознавчої експертизи» або «Висновок експертного автотоварознавчого дослідження», або «Звіт про оцінку транспортного засобу».

Оновлення програмного комплексу Довідник DonRest буде здійснюватися 1 раз в 2 місяці в міру виходу випусків друкованої версії Довідника «Бюлетеня автотоварознавця».

Завантажити Демо версію

1. Вибір транспортного засобу з використанням даних довідника “Бюлетень автотоварознавця”

У програмі Довідник DonRest повністю представлені всі дані, що подаються в друкованому виданні довідника:

  • Ціни на нові транспортні засоби

  • Ціни на вживані транспортні засоби

Значно розширено обсяг інформації по вантажним КТС, автобусів і сільгосптехніки.

При цьому процес вибору як нових, так і вживаних КТС здійснюється набагато оперативніше, ніж пошук в друкованому виданні. У більш зручному для читання вигляді представлені технічні характеристики транспортних засобів (об’єм двигуна, потужність і ін.)

Призначення програмного комплексу Довідник DonRest – автоматизація розрахунку ринкової вартості КТЗ відповідно до «Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів», затвердженої Наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України № 1315/5/1159 від 24.07.2009 року.

Відповідно до вимоги Методики, програма DonRest автоматично виробляє:

  • коригування вартості КТЗ залежно від пробігу (автоматичне порівняння фактичного і нормативного пробігів)
  • облік впливу укомплектованості КТЗ на його вартість.

При цьому, коригування здійснюється як з урахуванням опцій, передбачених виробником для даної модифікації КТЗ, так і з урахуванням непередбачуваної виробником укомплектованості КТЗ. Від експерта потрібен лише вибрати присутні і відсутні на автомобілі опції. Подальший розрахунок програма виробляє автоматично.


Опції комплектності КТЗ

Опції модифікації КТЗ

2. Заповнення метричних даних транспортного засобу

У цьому розділі програми вводяться дані, необхідні для готового звіту:

  • держ. номер КТЗ,
  • номер двигуна,
  • номер рами,
  • колір КТЗ,
  • прізвище, ім’я, по батькові власника і т.д.

Надалі програма вставляє ці значення в макет звіту.


Введення метричних даних в програму

3. Формулювання вступної частини

Під час заповнення параметрів, що відносяться до вступної частини документа, вказуються дати складання висновку, подачі заявки на це складання, прізвища експертів-виконавців, формулювання питань, вибирається використовувана література і т.д. В цьому розділі збирається інформація для вступної частини вихідного документа. Програма містить ряд шаблонів, якими експерт також може скористатися.


Формулювання вступної частини звіту

4. Введення установок, що відносяться до розрахунку ринкової вартості КТЗ

Тут виробляється введення параметрів, що впливають на зміну вартості КТЗ залежно від обраного варіанту розрахунку, тобто від ціни нового КТЗ, або від ціни вживаного, представленого в базі програми. Враховується вплив митних платежів, величини перепробіг / недопробігу, фактори додаткового збільшення / зменшення його вартості в залежності від його стану, умов догляду, зберігання та експлуатації, і т.д. Це вплив визначається автоматично і відображається в готовому макеті звіту.

Розрахунок ринкової вартості

5. Вибір виду одержуваного звіту, параметрів документа

Зі списку можливих видів документа вибирається необхідний, а також можливе регулювання деяких параметрів звіту (рядок «в тому числі ПДВ» в кінці, установка розшифровок термінів, уточнюються деякі формулювання).

Параметры документа

6. Автоматичне формування звіту про оцінку КТЗ

Після того, як всі параметри документа введені, відбувається автоматичне формування звіту.

Готовий звіт

7. Ручна зміна звіту

Після автоматичного формування документа часто виникає необхідність його нестандартного доповнення. Для цієї мети призначена ручне коректування отриманого документа. Під час ручного коректування можливо також використовувати список стандартних заготовок, що надаються програмою. Програма передбачає самостійне виготовлення шаблону, зручного для користувача. З введенням кодового ключа всі обмеження на введення фірмових найменувань, прізвищ експертів тощо знімаються.

8. Збереження і друк готового звіту

Готовий звіт про оцінку транспортного засобу можливо зберегти для подальшої зміни / перегляду, а також, природно, роздрукувати.

Необхідно додати, що для користувачів програмного комплексу DonRest існує служба підтримки і консультацій по використанню програми . Постійно ведеться робота над вдосконаленням програми, розширенням як бази даних, так і опцій, які розширюють функціональність звіту. За бажанням замовника можлива доробка додатка, наприклад, зміна виду звіту.

Все це, а також багато іншого робить програму DonRest вельми зручним і простим у використанні інструментом для оцінки транспортних засобів, які мають деякі дуже серйозні переваги перед друкованою версією «Бюлетеня автотоварознавця».

Для роботи програми «електронна версія Бюлетеня автотоварознавця» необхідна наступна мінімальна конфігурація:
– Процесор Pentium – 300 MHz (рекомендується 700 MHz)
– ОЗУ – 128 Mb (рекомендується 256Mb)
– Не менш 50 Mb вільного місця на жорсткому диску
– Маніпулятор типу “миша”
– Монітор, що підтримує роздільну здатність 1024х768 (але не менше 800х600)
– Привід DVD для роботи DVD-версій (поставляються на захищених дисках)
– Операційна система Windows XP-10 (Windows 98 не підтримується)
Обмеження щодо використання програми:
1) Програма не працює з використанням термінального режиму (“віддалений робочий стіл” в Windows)
2) Програма не працює, якщо на комп’ютері запущені програми віддаленого доступу (наприклад RAdmin, Teamviewer)
3) Версія на DVD носії не працює з процесорами AMD з вбудованою графікою.

Замовити

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Статистика