Про компанію

«Інформаційно обчислювальний центр Союзу експертів України» – провідне недержавне підприємство України в області методології оцінки та експертизи транспортних засобів (ТЗ). З 1997 року видає періодичне видання Бюлетень автотоварознавця – настільну книгу всіх автоекспертів України. Спеціалізується на питаннях судової експертизи. Підприємство першим в Україні отримало Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності №1 (09 квітня 2002 г.)

Про підприємство »

тел.

Електронна адреса: office@expert-ukr.in.ua

З 1997 року ТОВ «Інформаційно-обчислювальний центр Союзу експертів України» на ринку експертних послуг та інформаційно-методичного забезпечення експертної діяльності.

З 1998 року керівництво підприємства бере активну участь в розробці методичного забезпечення автотоварознавчих досліджень – «Методики товарознавчої експертизи та оцінки дорожніх транспортних засобів» (Спільний наказ Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України № 142/5/2092 від 24.11.2003 року), а згодом і «Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів», затвердженої Наказом Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України № 1335/5/1159 від 24 липня 2009 року.

З 1999 року ТОВ «ІОЦ СЕУ» випускає «Бюлетень автотоварознавця» – офіційний періодичний додаток до «Методики товарознавчої експертизи та оцінки колісних транспортних засобів» . Містить дані за цінами на нові та вживані транспортні засоби на всій території України. На основі цін бюлетеня створений програмний комплекс DonRest – для розрахунку ринкової вартості транспортних засобів.

З 2000 року випускається періодичний довідник «Каталог двигунів» .

У 2002 році ТОВ «ІОЦ СЕУ» першим в Україні отримав сертифікат суб’єкта оціночної діяльності в Україні № 1.

Експерти ТОВ «ІОЦ Союзу експертів України» виконали понад 4000 тисяч експертних досліджень в галузі судової експертизи, а так само оцінки в усіх напрямках оціночної діяльності.

З 2005 по 2012 ТОВ «ІОЦ СЕУ» – «Лідер Галузі» за даними Національного Бізнес Рейтингу.

У 1997 році співробітники підприємства брали активну участь у створенні Всеукраїнської громадської організації судових експертів «Союз експертів України» і сьогодні є членами її Правління. В даний момент СЕУ налічує понад 500 експертів і оцінювачів в провідних галузях оціночної діяльності. Керівники підприємства представляють інтереси Союзу експертів України в Наглядовій Раді з питань оціночної діяльності в Україні, є членами Екзаменаційної комісії, створеної при ФДМУ, проводять рецензування робіт членів СЕУ, організовують рецензування експертно-кваліфікаційною комісією звітів і експертних досліджень за дорученням Міністерства Юстиції України та Фонду Державного майна України, а так само за заявками організацій та фізичних осіб. Наші колеги організовують і проводять семінари з актуальних питань судової експертизи, а так само оцінки в усіх напрямках оціночної діяльності, учасниками яких за останні два роки стали більш 1200 фахівців України.

Партнери підприємства: – провідні розробники програмних продуктів в області автотоварознавства в Німеччини та громадські організації оцінювачів в області автотоварознавства в  Німеччини.

Географія клієнтів компанії охоплює 24 області України та має постійні контакти з більш ніж 2600 організаціями, фірмами і підприємцями, що спеціалізуються на експертній оцінці транспорту і майна, в тому числі регіональні митниці, експертні центри МВС, податкові служби, управління юстиції, страхові компанії, банки та інші підприємства і установи.

В результаті багаторічної співпраці ІОЦ СЕУ є надійним і професійним партнером в інформаційному забезпеченні.

Календар

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Статистика