Get Adobe Flash player

administrator

20 років ІОЦ СЕУ!

101ррШановні колеги, поважні партнери та клієнти, а разом,

усі наші щирі друзі !

Маємо честь повідомити про знакову подію у діяльності нашого підприємства. Саме сьогодні — 21 листопада 2017 року виповнюється 20 років з дня створення  «Інформаційно-обчислювального центру Союзу експертів України».

 

Заснований у 1997 році, «Інформаційно-обчислювальний  центр Союзу експертів України» став справжнім центром інформації з забезпечення судових експертів, оцінювачів, аварійних комісарів, працівників правоохоронних, органів, суддів, працівників прокуратури, адвокатів, страхових компаній та банківських установ, інших зацікавлених осіб при вирішенні питань визначення вартості колісних транспортних засобів(КТЗ), експертизи та визначення вартості матеріального збитку, заподіяного власнику КТЗ, а також, вартості відновлювального ремонту.

У цей святковий для підприємства день можна багато перераховувати що корисного зроблено та продовжується створюватися спільними  колективними  зусиллями фахівців авто товарознавчої експертизи та оцінки – членами Союзу експертів України. Саме співробітники «ІОЦ СЕУ» у 1997 році приймали активну участь у створенні Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України» та увійшли до його складу та складу керівних  органів.

Підприємство у 2002 році першим в Україні отримало «Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності» (№1 від 09 квітня 2002 року).

Найбільшу цінність для колективу «ІОЦ СЕУ» складають партнери, клієнти, усі, хто активно співпрацює з нами в галузі судової експертизи та оцінки. Ми цим пишаємося та високо цінуємо. Серед партнерів підприємства: ведучі розробники програмних продуктів для автотоварознавчої експертизи та оцінки стран  СНД, Польщі, Німеччини, а також біля 250 автотоварознавців з 24 регіональних відділень Союзу експертів України. Географія клієнтів обіймає усі області України та має довгострокові ділові контакти з понад 2600 організаціями, державними та комерційними підприємствами та установами.

З нагоди 20-ти річного ювілею з дня створення, колектив «Інформаційно-обчислювального центру Союзу експертів України» бажає партнерам, клієнтам та всім нашим друзям миру та злагоди, здійснення найсміливіших мрій та сподівань, збільшення добробуту, творчих успіхів та нових досягнень!

Бажаємо визнання колег, поваги партнерів, щирості друзів та любові близьких!   Вдячні усім вам за співпрацю та розраховуємо на подальше взаємно –- приємне і корисне співробітництво.

Довідник «Бюлетень автотоварознавця» №97.

Шановні колеги!

Вийшов черговий 97-ий випуск «Бюлетеня автотоварознавця».
Власники інтернет версій мають змогу скачати програми за відповідними посиланнями.
Відправка дискових версій відбудеться 6 жовтня.

Увага!
У зв’язку з прийняттям Указу президента України №133/2017, повідомляємо нову email адресу для активації нашої продукції ivcseu@gmail.com.

Клієнти, що отримують видання в роздріб можуть оформити заявки :

На сайті.

Надавши повідомлення на E — mail: ivc@skif.net office@expert-ukr.in.ua

Відправивши лист за адресою: 01001, м. Київ-1, а/с В-322

Зателефонувавши за телефонами: МТС +38 (099)114-14-09, Life +38 (093)649-03-83

Усі ваші заявки будуть задовільнені.

От редактора

Методика определения объема ремонтных воздействий

Уважаемые коллеги!

Вышел в свет печатный вариант — «Методики определения объема  ремонтных  воздействий при установлении размера материального ущерба, причиненного владельцу колесного транспортного средства» с комментариями разработчиков на украинском и русском языках.

Методика  была принята Научно-консультативным советом Министерства юстиции, внесена в Реестр судебных методик 12 сентября 2014 года и со дня принятия является действующей.

Объем издания – более 300 страниц.

«Методика» в частности содержит »

— понятийный аппарат, используемый при расчете стоимости восстановительного ремонта и ущерба;

— конструктивные особенности КТС, которые должны учитываться при выборе принимаемого ремонтного воздействия;

— анализ используемых лакокрасочных материалов (ЛКМ) при восстановительном ремонте, критерии обоснованности принятия решения при выборе операций по ремонтной окраске составных КТС;

— анализ всех возможных повреждений КТС, в том числе и кузовных составных, а также лакокрасочного покрытия (ЛКП);

-обоснование способов восстановления КТС в зависимости от его технического состояния до повреждения, объема, характера и расположения повреждения, конструктивных особенностей поврежденной составной и др. обстоятельств;

— критерии ремонта и замены составных, новый подход для классификации перекосов кузова и деформации рам КТС;

— различные особенности расчета стоимости материального ущерба, причиненного в связи с аварийными повреждениями автомобиля, например:

  • ретроспективная оценка ущерба;
  • раздельное определение ущерба при контактировании  КТС с несколькими объектами;
  • расчет ущерба при изначальном наличии повреждений отдельных составных до рассматриваемого события происшествия;
  • расчет стоимости ремонтной окраски методом «перехода»;
  • расчет стоимости КТС, поврежденного в результате затопления;
  • особенности учета НДС при расчете ущерба и многие другие нюансы расчета;

— нормы времени на ремонт составных КТС, в том числе и на устранение перекосов кузовов и ремонт рам КТС, ремонт стекол и обивки, ремонт с помощью «ремонтной вставки» и т.д.

— особенности осмотра и фиксации повреждений КТС, образец оформления заключения;

— другие аспекты определения стоимости восстановительного ремонта и материального ущерба в связи с повреждениями КТС.

Печатное издание Методики можно  заказать и приобрести через ОО «Бюллетень-сервис» до даты проведения семинара через раздел заказов сайта, а так же по тел.:+38(099)114-14-09 (МТС), +38(093)649-03-83 (Life).

Стоимость печатного издания Методики 280 грн. без НДС, с учетом доставки.

• Стоимость продукции указана без НДС;

• На заказ от 10 комплектов – скидка 5%;

• В указанную стоимость входят услуги по рассылке «Укрпочтой» или «Новой почтой»;

• Отправка продукции курьерскими службами доставки по желанию заказчика «Склад- Двери»  осуществляется за дополнительную плату.

• Внимание! Отправка  продукции осуществляется на следующий день после получения оплаты.

Внимание!

Изменился расчетный счет предприятия

№ счёта — 26004165881501

Название банка — ПАО «Укрсиббанк»

МФО —  351005

Перелік СОД, яким надано доступ до єдиної бази даних звітів ФДМУ (станом на 30.10.2014)

На офіційному сайті Фонду державного майна України оприлюднено оновлений станом на 30.10.2014 перелік суб’єктів оціночної діяльності, яким надано доступ до Єдиної бази даних звітів ФДМУ.

Нагадаємо, що доступ до Єдиної бази даних звітів для суб’єктів оціночної діяльності здійснюється за адресою: http://ocenka.spfu.gov.ua/. Фонд державного майна у строк, що не перевищує 10 робочих днів з дати надходження письмового звернення, автоматично забезпечує надання суб’єктові доступу до Єдиної бази даних звітів про оцінку з метою внесення ним інформації, яка міститься у звіті про оцінку, до такої бази.

Додаток:

Перелік СОД, яким надано доступ до Єдиної бази даних звітів ФДМУ (станом на 30.10.2014)

Календарь

Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Статистика